אודות


חברת Best Work (בסט וורק) מתמחה בניהול פרויקטים בבנייה בישראל מאז 2006. בעל החברה, יבגני קובילינסקי הינו מנהל מערכות מיזוג וחשמלאי מוסמך, בעל ידע עשיר וניסיון רב בענף הבנייה. יחד עם שותפו, ערן בן-יהודה, מנהל פרויקטים בבנייה וצוות עובדים מיומן, הם מעניקים ללקוחות עסקיים באזור המרכז, פתרונות מקיפים בתחום הבנייה והשיפוצים.

המאפיינים שבזכותם לקוחות בוחרים לעבוד עם Best Work

איכות העבודה

כל פרויקט שמבצעת החברה נעשה בסטנדרט הגבוה ביותר. החל מעבודות נגרות, אינסטלציה, חשמל, ריהוט, ועד לביצוע כולל של בנייה ושיפוץ מבנים מסחריים ומשרדים. לכל שלב בעבודה נבחרים חומרים איכותיים, כלי עבודה חדישים וביצוע בשיטות עבודה מתקדמות ביותר. הודות למעטפת מקצועית מקיפה שמספקת החברה, חוסכים הלקוחות זמן יקר הכרוך בתיאום בין בעלי מקצוע. Best Work מעסיקה מומחים בכל אחד מהתחומים ומקפידה על הכשרות שוטפות ואישורים מתאימים לביצוע העבודה. החברה מעניקה אחריות מלאה על כל סוג עבודה שהיא מבצעת.

עמידה בלוחות זמנים

Best Work עובדת עם עסקים ומכירה היטב את הצורך ההכרחי של כל בעל עסק לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו מראש. לכן, מעסיקה החברה עובדים קבועים, כל אחד מומחה בתחומו, שדואגים לביצוע העבודה בהיקף וביעילות הנדרשת, על מנת להגיש את הפרויקט בצורה מושלמת ומתוזמנת היטב.

צוות מקצועי

איש מזגנים, חשמלאי, אינסטלטור, מהנדס בנייה, נגרים, מעצבת פנים, אדריכלית, איש צבע ומתקין דלתות, הם חלק מצוות מומחים קבוע שעובד בחברה ומבטיח ללקוחות טיפול בכל פינה במבנה, מהתכנון ועד לביצוע ומסירה ללקוח.

 

בזכות הדגש הרב ששמה החברה על שירות, היא זכתה בקהל לקוחות מרוצה ונאמן. היחס האישי לו זוכה כל לקוח, הירידה לפרטים בכל פרויקט והתוצאה האיכותית שמתקבלת, מאפיינים את כל אחד מאלפי הפרויקטים שביצעה החברה עד היום. מבין לקוחות Best Work ראויים לציון:

 המביר לצרחן   טריומף   טומי הילפינגר   סטיב מידן    פאול אנד שארק    ריפליי    מייקל קורס    אינטימה     ג'יסטאר ראו    ג'יאוקס    גאנט       פקטורי 54    ארמאני אקסצ'יינג'    אתאם    אמפוריו ארמאני    קלווין קליין