ממליצים


תודה ללקוחות שלנו על המילים הטובות והפרגון. מחמם את הלב לדעת שאתם מעריכים את ההשקעה הרבה שעשינו על מנת להבטיח שתהיו מרוצים.  

רשת המשביר לצרכן בתי כלבו בע"מ עובדת עם הקבלן יבגני קובילינסקי מאז 2008. יבגני והצוות הקבוע שלו בונים ומשפצים את סניפי רשת המשביר בכל רחבי הארץ. העבודה המקצועית והעמידה בלוחות זמנים לחוצים מאוד תמיד נעשית לשביעות רצוננו, תוך מתן תשומת לב רבה לכל הפרטים הקטנים שמאפשרים לנו לפתוח את הסניף בזמן.
בזכות צוות אנשי מקצוע, כל אחד מומחה בתחומו, יבגני מספק לנו מענה מקיף ומקצועי בבניית חנויות, שיפוץ חנויות קיימות, בניית קירות, ריצופים, עבודות חשמל, התקנת ריהוט ועוד. אנחנו מאוד מרוצים מהעבודה מול יבגני. כל עבודה מתחילה ונגמרת בדיוק בלוחות הזמנים שנקבעו מראש וכמובן באיכות גבוהה. אין לי ספק שנמשיך לעבוד איתו גם לפרויקטים הבאים.בחרנו ביבגני קובילינסקי שוב ושוב לביצוע שיפוצים בכל חנויות הרשת ברחבי הארץ. העבודה של יבגני והצוות המקצועי שלו בכל אחת מחנויות STEVE MADDEN כוללת: הרכבת ריהוט מחו״ל, תקרות, רצפה ועוד. לזכות יבגני יאמר שהוא תמיד מתחיל את העבודה בזמן, הוא מגיע עם צוות עובדים קבוע שעובד איתו כבר כמה שנים. כל איש צוות מעדכן תמיד על התקדמות העבודה ושולח לנו תמונות מהשטח. התנהלות כל כך מסודרת ראויה לציון ואינה אופיינית בענף הבנייה והשיפוצים. הציפיות שלנו תמיד נענות ואנחנו ממליצים בחום.אנחנו ממליצים בחום על יבגני. על המקצועיות, על השירות ועל איכות העבודה. רשת ריפליי ישראל נעזרת בשירותיו בכל החנויות ברחבי הארץ. יבגני עם הצוות שלו מבצעים את כל עבודות השיפוץ והבנייה בחנויות שלנו. החל מהקמת קירות, התקנת שיש ועד לנגרות. כל העבודות מבוצעות בשיא המקצועיות והמהירות. בנוסף, הם תמיד יודעים לתת מענה לבעיות שמתעוררות בשטח. יש לו צוות גדול הכולל חשמלאי, נגר, אנשי צבע, ריצוף ועוד, פתרון מקיף שמונע עיכובים בעבודה וזה חשוב לנו מאוד. בתחום הבנייה נתקלנו בהרבה אנשי מקצוע אבל כמו יבגני יש רק אחד.