שיטת העבודה


איך זה עובד?

שיטת העבודה הייחודית של Best Work (בסט וורק) מעניקה ללקוח חוויית בנייה יוצאת דופן. כל אחד מצוות העובדים מתעד בכל שעה ביום את התקדמות עבודתו ושולח תיעוד מלא בסרטון קצר. על ידי צפייה בסרטונים, ניתן להתרשם מקצב העבודה ומההספק של כל אחד מהמומחים. שיטת העבודה הגלויה, חוסכת ללקוח את כאב הראש הכרוך בהגעה תכופה לאתר הבנייה ומאפשרת להרגיש נוכח בלי להגיע פיסית למקום.

בזכות זה בונים עלינו

לפני תחילת העבודה בפרויקט, מוגדרים יעדים ברורים, לוחות זמנים לביצוע כל שלב ותאריך סיום ומסירת הפרויקט. צוות הביצוע ערוך לעבודה בכל שעות היממה במידת הצורך.

במועד הכניסה לאתר, מתבצעת חלוקת משימות בשטח לכל עובד בהתאם למומחיותו. במקביל ישנו ליווי שוטף של מנהל הפרויקט שאחראי לפקח ולוודא שכל שלב מתבצע כנדרש.

בסיום הפרויקט והגשתו ללקוח עובר האתר ניקיון יסודי שכולל את ניקוי של פנים המבנה: ניקוי חלונות, אמבטיות ריצוף בעזרת מכונות שטיפה ופוליש וניקוי הסביבה החיצונית ושטחים ציבוריים כמו: מעליות, לובי, חניה ושטחים ירוקים.

Best Work משקיעה מאמצים רבים על מנת להבטיח את שביעות רצון לקוחותיה לפני, בזמן ועם קבלת המבנה. בזכות ניסיונה הרב ויכולותיה המקצועיות, מצליחה החברה להציב סטנדרט חדש בתחום הבנייה.