Loading

בידינו כל אשר דרוש, החל מכל אישור וכל תקן, על מנת לבצע כל עבודת ניהול פרויקטים באשר היא.לבקשתך, נשמח לשלוח כל אסמכתה אשר תחפוץ בה, לעיונך.לבקשתך, נשמח לשלוח כל אסמכתה אשר תחפוץ בה, לעיונך.

עלינו

עלינו

מי אנחנו?

BEST WORK מתמחה בניהול פרויקטי בנייה בישראל ובעולם מאז שנת 2006, והיד עודנה נטויה. התמחותנו בתחום ניהול הפרויקטים משתרעת על פני קשת רחבה, ונעה החל מניהול פרויקטים במגזר הציבורי ועד הפרטי, מחנויות בינלאומיות ועד בתים פרטיים כאחד.

עלינו

אנו ב-BEST WORK מתגאים בהיותנו ארגון ייחודי בענף הבנייה. חשוב להבין, שבכל פרויקט מחדש, אין גישה אחת המתאימה לכל פרויקט לבדו, ולכן, אנו מאמינים בניהול פרויקטים באופן אישי ומותאם לכל לקוח ולקוח. אנו מנהלים ומנתחים אפשרויות שונות עבור כל פרויקט, בלקיחה בחשבון של אופי החלל, פנים החדר, וקריטריונים נוספים. וכך, מפתחים את תהליך השיפוץ או הבנייה המתאים ביותר עבור כל פרויקט, בהתאמה אישית ובתמיכה לפתרון בנייה מלא מקצה לקצה. בצורה זו, אנו מאגדים עבורך את כלל יכולותינו, החל מהטכניות, המקצועיות, והאישיות בחבילה אחת למען הבאת הפרויקט שלך לחיים בצורה הטובה ביותר.

היתרונות שלנו

בכל ניהול פרויקט בקנה מידה גדול, קיימים מדי פעם סיכונים פיננסיים וכן סיכוני מוניטין עבור מזמין הפרויקט. אלו יכולים להשפיע על קבלת ההחלטות בעסק, וכן ליצור אי ודאות בקרב לקוחות ומשקיעים פוטנציאליים. על כן, חשוב מאוד לשכור שירותיה של חברת ניהול פרויקטים אמינה ומקצועית. זו תיקח בחשבון את מגוון הקריטריונים החשובים וכן תדאג לניהול לוח זמנים מדויק, ניהול מידע ועוד. כתוצאה מכך, תוצאות ניהול הפרויקט שלך יהיו הטובות ביותר, ימשכו קהל רב ויביאו עימן עניין לטווח הרחוק.

הערכים שלנו

הלקוחות שלנו יודעים שבפנייה אלינו, הם יקבלו בדיוק את התוצאה שהם רצו, ואף מעבר לכך.

אנו גאים באומנות העבודה שלנו, ובכל פרויקט ופרויקט כמו היה שלנו.

האישורים שלנו

אנו אוחזים בגאווה במגוון תעודות והיתרים, עבור מגוון מפרטי עבודה שונים. תעודות והיתרים אלו מהווים את הבטוחה שלנו כלפיכם, לקוחותינו, בניהול הפרויקטים המתבצע על ידינו וכן בביצוע כל שאר העבודות השונות. לפי בקשה, נשלח את כלל האישורים או ההיתרים הנדרשים על ידך.

1
עבודות בנייה

בידינו כלל ההיתרים, האישורים והתעודות העיקריים הנדרשים לביצוע רובם ככולם של עבודות הביצוע בתחום ניהול הפרויקטים

2
עבודות מיוחדות

אנו עובדים עם לקוחות מיוחדים, ביניהם חברות בינלאומיות, ולכן עולה הצורך, ואף לעתים קרובות, בביצוע עבודות מיוחדות באופן מהותי . כמובן שבידינו גם אישורים מיוחדים וספציפיים אלו.

3
שירותים מקצועיים

אנו מספקים מגוון רחב של שירותים מקצועיים. לפי בקשתך, נספק תיעוד תומך בהיתרים.

יבגני קבילינסקי

מנכ"ל ובעליה של Best Work

 

Best Work פועלת משנת 2006, מאז ותמיד בהנהגתו של יבגני קבילינסקי.

מאז ועד היום, צברה החברה ניסיון וידע רבים מנשוא בתחום ניהול פרויקטי בנייה בארץ ובחו"ל. 

התמחותה העיקרית שלBest Work  היא בניהול פרויקטים עבור כלל מגזרי היוקרה, החל מהסקטורים הפרטיים ועד הציבוריים.

 

בעבודה רבה וניסיון רחב שנים, הצליח יבגני לבנות את מערכת ניהול הפרויקטים כפי שהיא כיום: חברה אשר מבצעת טווחי עבודה עצומים, ברמה וסטנדרטים גבוהים במיוחד, ובזמן קצר. במקביל, לא חסך יבגני גם בפרטים הקטנים: התמצאות מדויקת בכל הטכנולוגיות חדשות, גישה אישית, אינדיבידואלית ומפורטת לכל עבודה. וכן, עבודה עם נותני השירות הטובים והאמינים ביותר, מקצועיות יתרה, קשר רציף והדוק עם כלל לקוחתיו לאורך השנים ודיווח שוטף לכל אורך הדרך.

 

כיום, רוב פרויקטי היוקרה והבוטיק בישראל מבוצעים תחת ידה של Best Work. ובחו"ל, עבודתנו מתבצעת באופן קבוע באיחוד האמירויות, גרמניה, אנגליה, קטאר, והיד עוד נטויה.

מה אנחנו עושים?

כאשפית בתחום ניהול הפרויקטים, מתמחה BEST WORK בניהול פרויקטי בנייה בישראל, בגזרה הארצית והבינלאומית, וכן בעולם ככלל, מאז שנת 2006. התמחותנו בתחום ניהול הפרויקטים נעה החל מניהול פרויקטים במגזר הציבורי ועד הפרטי, מחנויות בינלאומיות ועד בתים פרטיים כאחד. תחת ידינו הצלחות רבות, הישגים מרשימים ואוסף רחב של פידבקים תומכים.

ראה פרויקטים >>

0
בתי מגורים
0
קליניקות
0
חנויות
0
משרדים
הפרוייקטים שלנו
הלקוחות שלנו

אנו עובדים עם המותגים המובילים בעולם, ופועלים בגזרה הארצית והבינלאומית כאחד

בואו נדבר

צרו איתנו קשר.

ADRESS
Yavne 11, Kfar Saba

all rights reserved   |  @2022 made with

Studio Yulia Orman 

ADRESS

Yavne 11, Kfar Saba

all rights reserved    |    @2022 made with Studio Yulia Orman 

×
דילוג לתוכן