Loading
ברוכים הבאים

תחומי פעילות

עבודת בנייה איכותית מתחילה בשיתופי פעולה איכותיים

עבודת בנייה איכותית היא הרבה יותר מהשטח, מהחומרים ומהאומנות. עבודת בנייה איכותית היא תוצר ישיר של היחס שבין הלקוח לקבלן, הווה אומר- שיתופי הפעולה והקורלציה ביניהם. לנו, ב-BEST WORK, חשוב מאד לייצר, בראש ובראשונה, סביבת עבודה שיתופית וידידותית ביננו, הצוות. כך, קל הרבה יותר להביא כל פרויקט לכדי ניהול איכותי, בסינרגיה משותפת, החלפת רעיונות ודעות, ויישומם בשטח.
כיצד מתחילים לעבוד על ניהול הפרויקט שלך?

תכנון

בניהול פרויקטים, המטרה העיקרית העומדת לנגד עינינו היא יישום איכותי, מקצועי ומדויק. לכן, ערכים של מצוינות, בהירות, דיוק, בהירות, אמינות ושיתוף פעולה נאות בין הצוותים, הוא אשר יביא אותנו אל המטרה הנכספת: ניהול הפרויקט בצורה האיכותית והגבוהה ביותר. היופי אצלנו ב-BEST WORK הוא איגוד המגזרים השונים לכדי מקשה אחת, באמצעות מטריית ניהול הפרוייקטים הייחודית שלנו. אצלנו, כלל המגזרים בענף הבנייה, החל מבנייה וכלה בשיפוץ וכדומה, מקבלים ויקבלו כל מענה אשר יידרש, פיתרונות מדויקות ומותאמים אישית, ויישום מסיבי בשטח. מה גם, הניסיון רב השנים שלנו מסייע לנו משמעותית בהערכת המשאבים הנדרשים על מנת להגיע לתוצאה מיטבית. נציין, כי בשלב התכנון, חשובים לא פחות הם גם התיזמון, תיכנון לוח הזמנים והתאמה אישית ללקוח, וכמובן ניסיונו של המפקח על הפרויקט. אלו הם נדבך משמעותי ביותר בתהליך זה, אשר לימים ישפיע על ניראות התוצאה הסופית. כך לדוגמה, באמצעות ניסיון משמעותי בתחום, יכול מנהל הפרויקט לאמוד את צרכי המשאבים הנדרשים, שימוש כספי יעיל, הגדרת מטרות ריאליות והגיוניות ועוד רבים. כך, יכול הצוות שלנו, לצד הלקוח, לאמוד באמצעות תהליך תכנון נכון את פירוט הבאות, "ראיית הנולד" ואף כל תרחיש עתידי אפשרי, ומאפשר לאלו האחרונים להתכונן לכך מראש ובאופן היעיל ביותר. זאת, אף בלוחות זמנים מורכבים באופן מיוחד.

הגנה במהלך העבודה

בטיחות

חשיבות צורך ההגנה במהלך עבודות הבנייה והניהול אנו ב-BEST WORK, פועלים כאמור בהתאם לתכניות בטיחות עבודות הבנייה, ובהתאם לכל תקני ודיני בטיחות הבנייה והערכת הסיכונים באשר הם. צוות ההנהלה, חוד החנית של BEST WORK, עוקב אחר בטיחות התהליך, תוך תמיכה בכל פרויקט וכל לקוח. וכך, מבטיח את שמירת תקני הבריאות והבטיחות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זאת הן טרם תהליך הבנייה וניהול הפרויקט, במהלכו וכן לאחריו. אותם נוכחות יומיומית, מתן אחריות ומעקב תמידי של נציגי ההנהלה שלנו מאפשרים לכם ליהנות מהשתתפותם הפעילה, בכל היבטי הניהול השוטף, בדגש על הבטיחות במהלך הפרויקט. כך, אנו יכולים להבטיח כי תהליך בנייה מקצועי וניהול מצויין יפגשו את נדבך הבטיחות, החשוב לא פחות, על מנת לקבל תוצאה מנצחת.

ספקים

רשתות אספקה, שיתופי פעולה וקשרים עם ה​​ספקים הטובים יותר בארץ ובעולם

חלק משמעותי, ולמעשה בלתי נפרד, מכל עבודת בנייה וניהול פרויקט היא כמובן חוליית העבודה, שרשרת האספקה אשר מטפלת בפרויקט שלך. אנו ב-BEST WORK שמים דגש רחב על יצירת קשרים ושיתופי פעולה עם הספקים הגדולים והטובים ביותר בארץ בעולם. במקביל לכך, אנו תמיד חותרים להתרחבות וחיזוק שרשרת העבודה באמצעות יצירת קשרים חדשים עם ספקים נוספים. חוליות העבודה הללו חשובות מאד לשיפור תהליכי העבודה, הפחתת סיכונים ואף למען קיצוץ בעלויות. כאן נוכל לתת לדוגמה את השנתיים האחרונות, עם הגעת נגיף COVID 2019 לחיינו, אשר הציבה בפנינו מראה ברורה לעניין חשיבות זו. זאת עקב הצורך ההולך וחוזר בבידוד, ועקב כך התעוררות הצורך במיקור חוץ איכותי, בעל ידע וניסיון, שיכול להשלים את החתיכה החסרה בפאזל במקרה הצורך. בין היתר הספקים המדהימים שלנו תוכלו למצוא את הוא ספק הרהיטים הטוב בעולם, איתו אנו עובדים שנים רבות. בזכותו, אנו מקבלים את משלוחי הרהיטים במהירות וממקור ראשון, מבצעים הזמנות קבועות ומפתיעים את לקוחותינו במוצרים ותוצרים יפהפיים ואיכותיים. מפעל זה מוכר מאד ברחבי העולם במקצועיותו ואיכות תוצריו, ומייצר עבודה עבור הבוטיקים המפורסמים בעולם. ביניהם LOUIS VUITTON, Armani ועוד רבים, טובים ומוכרים.

תוכנית פעולה

מורכבותו של כל פרויקט - על שום מה?

פרטים
פרטים

אנחנו שמים פעמינו לגבי כל אתגר, ומוצאים פיתרונות יצירתיים ומדויקים לכל בעיה אשר תצוץ במהלך התהליך. כך אנו מביאים לפיתרונה באופן חלק וברור.

בניהול פרויקטים, המטרה העיקרית העומדת לנגד עינינו היא יישום איכותי, מקצועי ומדויק. לכן, ערכים של מצוינות, בהירות, דיוק, בהירות, אמינות ושיתוף פעולה נאות בין הצוותים, הוא אשר יביא אותנו אל המטרה הנכספת: ניהול הפרויקט בצורה האיכותית והגבוהה ביותר.

היופי אצלנו ב-BEST WORK הוא איגוד המגזרים השונים לכדי מקשה אחת, באמצעות מטריית ניהול הפרוייקטים הייחודית שלנו. אצלנו, כלל המגזרים בענף הבנייה, החל מבנייה וכלה בשיפוץ וכדומה, מקבלים ויקבלו כל מענה אשר יידרש, פיתרונות מדויקות ומותאמים אישית, ויישום מסיבי בשטח. מה גם, הניסיון רב השנים שלנו מסייע לנו משמעותית בהערכת המשאבים הנדרשים על מנת להגיע לתוצאה מיטבית.

נציין, כי בשלב התכנון, חשובים לא פחות הם גם התיזמון, תיכנון לוח הזמנים והתאמה אישית ללקוח, וכמובן ניסיונו של המפקח על הפרויקט. אלו הם נדבך משמעותי ביותר בתהליך זה, אשר לימים ישפיע על ניראות התוצאה הסופית. כך לדוגמה, באמצעות ניסיון משמעותי בתחום, יכול מנהל הפרויקט לאמוד את צרכי המשאבים הנדרשים, שימוש כספי יעיל, הגדרת מטרות ריאליות והגיוניות ועוד רבים. כך, יכול הצוות שלנו, לצד הלקוח, לאמוד באמצעות תהליך תכנון נכון את פירוט הבאות, "ראיית הנולד" ואף כל תרחיש עתידי אפשרי, ומאפשר לאלו האחרונים להתכונן לכך מראש ובאופן היעיל ביותר. זאת, אף בלוחות זמנים מורכבים באופן מיוחד.

חשיבות צורך ההגנה במהלך עבודות הבנייה והניהול

אנו ב-BEST WORK, פועלים כאמור בהתאם לתכניות בטיחות עבודות הבנייה, ובהתאם לכל תקני ודיני בטיחות הבנייה והערכת הסיכונים באשר הם. צוות ההנהלה, חוד החנית של BEST WORK, עוקב אחר בטיחות התהליך, תוך תמיכה בכל פרויקט וכל לקוח. וכך, מבטיח את שמירת תקני הבריאות והבטיחות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. זאת הן טרם תהליך הבנייה וניהול הפרויקט, במהלכו וכן לאחריו.

אותם נוכחות יומיומית, מתן אחריות ומעקב תמידי של נציגי ההנהלה שלנו מאפשרים לכם ליהנות מהשתתפותם הפעילה, בכל היבטי הניהול השוטף, בדגש על הבטיחות במהלך הפרויקט. כך, אנו יכולים להבטיח כי תהליך בנייה מקצועי וניהול מצויין יפגשו את נדבך הבטיחות, החשוב לא פחות, על מנת לקבל תוצאה מנצחת.

רשתות אספקה, שיתופי פעולה וקשרים עם ה​​ספקים הטובים יותר בארץ ובעולם

חלק משמעותי, ולמעשה בלתי נפרד, מכל עבודת בנייה וניהול פרויקט היא כמובן חוליית העבודה, שרשרת האספקה אשר מטפלת בפרויקט שלך. אנו ב-BEST WORK שמים דגש רחב על יצירת קשרים ושיתופי פעולה עם הספקים הגדולים והטובים ביותר בארץ בעולם. במקביל לכך, אנו תמיד חותרים להתרחבות וחיזוק שרשרת העבודה באמצעות יצירת קשרים חדשים עם ספקים נוספים. חוליות העבודה הללו חשובות מאד לשיפור תהליכי העבודה, הפחתת סיכונים ואף למען קיצוץ בעלויות. כאן נוכל לתת לדוגמה את השנתיים האחרונות, עם הגעת נגיף COVID 2019 לחיינו, אשר הציבה בפנינו מראה ברורה לעניין חשיבות זו. זאת עקב הצורך ההולך וחוזר בבידוד, ועקב כך התעוררות הצורך במיקור חוץ איכותי, בעל ידע וניסיון, שיכול להשלים את החתיכה החסרה בפאזל במקרה הצורך.

בין היתר הספקים המדהימים שלנו תוכלו למצוא את הוא ספק הרהיטים הטוב בעולם, איתו אנו עובדים שנים רבות. בזכותו, אנו מקבלים את משלוחי הרהיטים במהירות וממקור ראשון, מבצעים הזמנות קבועות ומפתיעים את לקוחותינו במוצרים ותוצרים יפהפיים ואיכותיים. מפעל זה מוכר מאד ברחבי העולם במקצועיותו ואיכות תוצריו, ומייצר עבודה עבור הבוטיקים המפורסמים בעולם. ביניהם LOUIS VUITTON, Armani ועוד רבים, טובים ומוכרים.

אם חשבתם שאלו רק כלי הניהול והתכנון שלנו אשר מניעים את BEST WORK אל עבר הצלחתה וקידומה, נשמח לרענן את מחשבותיכם. מטריית העבודה שלנו ב-BEST WORK משלבת גורמים רבים ומגוון רחב מאד של קריטריונים, מהפשוטים ועד החשובים ביותר.: בין אלו חשיבותם של פרודוקטיביות, חדשנות, מציאת גילויים חדשים, התקדמות וכמובן דבקות במטרה וחתירה לקבלת תוצאה מנצחת. 

ואכן, קבלת התוצאה האיכותית ביותר היא שמניעה אותנו! התוצאה שלנו, בסוף התהליך, היא למעשה תמצית כל הידע, הניסיון, החישובים, העבודה הקשה, התקשורת בינינו. ובמילה אחת- האהבה הכה גדולה שלנו למקצוע ועבודה שלנו.

לא בכדי, הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיוחדים. אנשים איכותיים, אמינים, אחראים ומנוסים. אנשי מקצוע שחיים, נושמים ואוהבים את ההישגים שלהם וגאים בהם בכל יום מחדש, ורק מחכים להתחיל את הפרויקט הבא.

לאור ניסיון בן מעל ל-20 שנים בתחום ניהול הפרויקטים, אנו מספקים כיום ייעוץ עבור חברות שונות בתחום ניהול הפרויקטים, בארץ ובעולם. אנו מייעצים בנושאים רבים ומגוונים כגון ביצוע עבודות הבנייה, פרויקטים בודדים בתחום הריהוט, חלונות ראווה, בחירת חומרים ועוד רבים שכאלו.

תהליך הייעוץ מתחיל דרכו החל מפיתוח הרעיון המתהווה- קונספט ופיתוח מודל עסקי לאספקה ​​ותפעול. לאחר מכן, בכל שלביו של התהליך, אנו מלווים את לקוחותינו, עד להבנה מלאה. כל זאת תוך ניתוח שיטות עבודה ומגמות מומלצות, בזכותן מובטחת לכם השגת התוצאה הטובה ביותר.

כיצד, היכן ומתי נכון להשקיע כספים?

אין ספק כי מדובר באחד הנושאים המוכרים וברי הקיימא בעולם הבנייה. החשיבות היא בכך בכך שאומדן נכון של הכספים שיש להשקיע בכל פרויקט יתרום באופן משמעותי להצלחתו או לאו. לכן, יש להעריך נכונה אומדן השקעת הכספים עבור כל פרויקט מחדש, ובכל התחומים- פונקציונליות, עלות סופית, עיצוב פנים, איכות חומרים ותוצרים וכמובן בהתאמה ללוחות זמנים.

באמצעות ביצוע ניתוח מפורט, נוכל להגיע להבנה מלאה ומדויקת בדבר האומדן הראוי עבורך.

נוכל להעיד, כי מכלול לקוחותינו חשים בטוחים עימנו, סמוכים ובטוחים בידע שהם מקבלים מאיתנו. כך ניכר בכל התחומים, בביצוע כלל עבודות הבנייה בארץ ובעולם.

הצוות שלנו מונה את ההון האנושי המקצועי, האנושי, האמין והמנוסה ביותר בתחום. הצוותים שלנו מונים אנשי מקצוע בעלי אנרגיה מירבית ומסירות רבה לפועלם. בכל יום מחדש, אנו מתגברים יחדיו על אתגרים, מייצרים פתרונות גאוניים, בונים מערכות יחסים חזקות, ומעניקים כל הטוב שרק ניתן, יחד, עבור לקוחותינו. 

עבודת צוות ומטרה משותפת הן הכוח המניע שלנו!

על כך תעיד אווירת הצוות הנהדרת שלנו, שאנו כה גאים בה! כל אחד מאיתנו יכול לסמוך אחד על השני, בעיניים עצומות ממש. אנו מעריכים את האמון המיוחד שלנו האחד בשני, וכך שועטים קדימה, כתף אל כתף, אל עבר היעד הבא. 

על כך תעיד אווירת הצוות הנהדרת שלנו, שאנו כה גאים בה! כל אחד מאיתנו יכול לסמוך אחד על השני, בעיניים עצומות ממש. אנו מעריכים את האמון המיוחד שלנו האחד בשני, וכך שועטים קדימה, כתף אל כתף, אל עבר היעד הבא. 

כדי להבטיח שקיפות והגינות לאורך כל תהליך ניהול, ביצוע וישום הפרויקט, אנו דוגלים גם בניהול הרכש. הפרויקטים מתבצעים, כאמור, במגזרים הציבוריים, הפרטיים או המסחריים, הדגש שלנו בניהול רכש הוא בהפעלת נהלי העבודה באופן הראוי, המטיב והקפדני ביותר. אנו דואגים לביצוע כל תהליך בנייה צד הדרכה מלאה שלנו, לכל אורך הדרך, גם בפרויקטים הבעייתיים והמורכבים ביותר.

CLINICS
Best work
Best work

ADRESS
Yavne 11, Kfar Saba

all rights reserved    |    @2022 made with

Studio Yulia Orman 

ADRESS

Yavne 11, Kfar Saba

all rights reserved    |    @2022 made with Studio Yulia Orman 

×
דילוג לתוכן